odik

Volksbank, věříte jí?

Znáte Volksbank? Svěřili byste jí svoje peníze? Proč ANO × NE

Nejlepší odpověď
kazisvět

Volskbank je v pohodě, jedná se o jednu z největších bank v Rakousku, takže z principu nemůže padnout. U nás se zatím moc neprosazuje, a proto má docela dobrý nabídky.

Nevýhodou pobočky v místě mého bydliště je ne moc dobré parkování, ale stálým klientům nabízejí zapůjčení parkovací karty.

Ještě k jistotě peněz v bance obecně: nyní jsou všechny vklady do 50 000 EUR ve všech bankách pojištěné, od roku 2011 bude tento limit dokonce 100 000 EUR.