Avatar uživatele
jirkajirka

Víte toto o Facebooku ??

Každý je omylný, ale většinou vím co píšu. opakuji co jsem napsal a kopírují část licenčního ujednání FB.

Že tím, že "přidáte Uživatelský obsah na kteroukoliv část Stránky, automaticky zaručujete – a vy tímto také stvrzujete, že máte právo zaručit – Společnosti neodvolatelnou, trvalou, bezvýhradnou, přenosnou, plně hrazenou licenci (s právem sublicencovat) k užívání, kopírování, veřejnému zobrazování, veřejné prezentaci, přeformátovávání, překládání, krácení (částečnému nebo úplnému) a distribuci takového Uživatelského obsahu k jakémukoliv účelu, komerčnímu, reklamnímu, nebo jinému. (Facebook pravidla o užívání).
Tato informace se v českých Pravidlech (ke 22.2.2009) nezveřejňuje, je zde pouze anglicky, a v případě uplatňování takového požadavku se takto nedostatečná licence patrně v rozporu s českým právním řádem.

V praxi toto znamená, že jakákoliv vaše písnička, fotografie, báseň nebo jakákoliv jiná věc se okamžikem vložení stává majetkem Facebooku, který má právo ji jakkoliv využít, k reklamě nebo čemukoliv jinému.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? pusinka50, briketka10, muhamed, Orange před 4061 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

nevím to, anglicky neumím a je mi to jedno
vkládám tam fotky mého kocourka a videa
z YT co se mi líbí to zvládám :o))
Doplňuji:
jestli se můj Ufíček umístí v nějaké reklamě
byla bych na něj bezdomovečka moc pyšná :o)

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Larissa

Vím to už dlouho a podle toho se i řídím.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
honza19hk

Ksichtokniha mě netrápí.nemám ho a ani nepotřebuju.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Nevěděla jsem to, ale nepřekvapuje mě to, něco takového jsem už dávno vytušila svým selským rozumem a vzhledem k mé nedůvěře k jakékoliv sociální síti a z obavy před jednoduchým zneužitím si dávám velký pozor na to, co zveřejňuji

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet