Cizecek.M

Vířivka na zahradu – ahoj, měla bych dotaz, zda máte na zahradě vířivku. My o ní uvažujeme, ale nevím, jakou zvolit?

Vířivka na zahradu – ahoj, měla bych dotaz, zda máte na zahradě vířivku. My o ní uvažujeme, ale nevím, jakou zvolit? Hlavně kvůli kvalitě. Jakou máte vy? A jste spokojeni?

Odpovědi
_Bůh_

my na ní máme na zahradě vyhrazený prostor, ale nemůžeme se dokopat k nákupu 🤣
netuším jaký jsou dobrý, ale Jacuzzi jsou asi všetky dobrý – respektive v USA se namísto hot tub (vířivka) používá pojem jacuzzi, už to tam je vyloženě synonymum pro vířivku, protože jacuzzi je nejlepčejší značka.
https://www.kou­pelny-ptacek.cz/inspi­race/virivky-jacuzzi-wellness-and-spa-2021

elkon

Tohle není špatný model. https://www.o­bi.cz/nafukova­ci-virivka/bestway-lay-z-spa-virivka-palm-springs-airjet-196-x-71-cm/p/5790753

KaraskovaAl

Ahoj, na Marimex jsem se dívala a mají opravdu hodně širokou nabídku. Pokukuju po vířivce pro 4 lidi. Je od nich vířivka opravdu prostorná pro 4 osoby? Co mámě dosud, tak je dost malá, i když má být pro 4 lidi…

Jakub Tlapal

My máme už dva roky vířivku od Marimexu z https://www.be­vedo.cz/ a jsme s ní spokojení. Máme malou zahradu, tak jí máme na terase a v létě v ní jsme každý večer. Jen bychom potřebovali ještě jednu, protože manželka by chtěla studenější vodu než já, tak se nemůžeme shodnout na teplotě 😁 .

Vercule

My máme vířivku od marimex. Ti mají senzační nabídku. A hlavně je mají pořád ještě skladem, což už podle mě za chvíli bude problém sehnat…

Vikki.vivi

Prosím tě, jakou tu vířivku přesně máte? A pro kolik je lidí a kolik lidí se tam pohodlně vejde?

Cizecek.M

Ahoj, díky moc. Na marimex jsem se taky dívala. Jakou máte přesně? Nebo teda hlavně mi jde o to, pro kolik lidí a jak je to komfortní?