22aa

videorekordér akai zase funguje ale proč se mi vhska zrychluje každou chvíli?

Dobrý den.
Mám problém z videorekordérem ale malý.
Pouštím videokazetu a každých 5 minut nebo každých půl hodiny na vteřinu se to zrychlí.
Stačí vyčistit,koupit nový video,přetočit kazetu,nebo pouštět samý 4k nebo hd či 3d filmy z důvodů že vhs se nevyrábí?
Nevím jaký film pro velké placaté tv pustit.
Děkuji. 22aa.

Odpovědi
elkon

Příčin může být mnoho, to by řekl hlavně servisman, ale tohle už asi nikdo neopravuje. Buď si pořiď DVD přehrávač a sleduj filmy koupené, nebo si je vypaluj. Taky je mnoho filmů na YouTube.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Petr222

Jenze jakej film bez reklam a sirokouhle pustit? Shrek 2 nebo croodsovi nebo jak vycvicit draka 3. Me se pohadka nelibi.

Petr222

A pisu z jineho uctu co mam ze zalozniho nemam cas abych cekal nez se rozjede pc

Petr222

Mam dobre zpravy. Uz prisel email od zasilkovny takze vhs kosicek prijde za chvili.

elkon

Když si film stáhneš, tak je většinou bez reklam, protože ten kdo ho na web umístil reklamy vystřihl. Jinak si je můžeš vystřihat taky, ale je potřeba o tom něco vědět. Na některých webech je možné film sledovat on-line také bez reklam. Musíš hledat.

22aa

A na dvd je málo obsahu který je přes celou obrazovku.
Většinou je to nahrané širokoúhle a nechci si kazit oči.
Nebudu dávat za brejle 4000 kč copak já kradu? Nebo co?

22aa

A na dvd najdu jenom samé filmy pro 3 leté děti.

22aa

A dvd je levnej křáp. není značkový.