hohy00

VIA P4PB 400 a deska co je popsana v clanku jeto jedna a ta sama deska

tohle je moje zakladni deska a jeji vybava ale nemam k teto desce manual v cestine a potrebuju pomoct z nastavenim biosu na tyhle desce aby vse slo richle a hlavne me zajima kde najdu Fast-Write v everestu sem nasel ze Fast-Write je podporovano ale deaktivovano proste sehnat veskery informace o teto zakladni desce vcetne skrine co se na tuto desku pouziva nebo vcem je tato deska vsazena ale jen originalni skrin budu rad i za prislusenstvy jake se dava k teto desce proste vsechno co bejva na zakladnich deskach ale plati to jen na tuhle zakladni desku piste mi na seznam nebo na skype meno je tam hohy00 muzete i obrazky a vse ostatni predem vsem dekuju a urcite nebudu sam co vlastni tuto zakladni desku a ma nejaky problemy jako ja a zaroven je zvedavej nato samy co ja

Patice Socket 478
Čipová sada VIA Apollo P4X400
FSB 400/533 MHz
Tři paměťové sloty DDR SDRAM
Podporované paměťové technologie PC1600/2100/2­700/3200 (ohledně podpory DDR400 bych doplnil, že se nejedná o oficiální paměťovou specifikaci)
Maximum operační paměti 3 GB
Rozšiřující sloty: 1× AGP 8×, 5× PCI a 1× CNR
Komunikační porty: 2× PS/2, 2× USB, 1× RJ-45, 1× LPT, 2× COM, game port
Zvukový čip VIA VT1616
Externí audio konektory: line-in, line-out a mic-in
Interní audio konektory:MODIN, AUX_IN, CD_IN
Tři napájecí konektory pro větráky
Konektory: IrDA, USB 3/4, USB5/6, F-PANEL, AUDIO6CH
Ethernet řadič VIA VT6105M
Formát desky: ATX
Rozměry 305 × 225 mm

Odpovědi
hem

Chipset, ethernet i zvukový čip odpovídají základní desce VIA P4PB 400. Manuál najdete zde: http://www.vi­a.com.tw/en/pro­ducts/mainboar­ds/others/p4pb_400­.jsp