22aa

Vhs rekordér grundig gv8300 zrni obraz (nejde obraz ani zvuk,mám jenom 250 voltový kabely

Dobrý den.
Mám problém s videem jestli to není nekopatibilním nabijecím kabelem.
Video dosahuje jen do 240V.
Nejde obraz ani zvuk jestli to není tím že to je silný.
Když zmáčknu eject tak kazeta v pořádku nemotá se.
Nikdy jsem neměl video možností připojení externího kabelu jen intergrovaně.
Děkuji za odpověd.

Odpovědi
elkon

Píšeš tu bláboly, které nemají hlavu ani patu. Rekordér jistě nemá baterky, takže nepotřebuje nabíjecí kabely. Jsou to už historické krámy, vyhoď to.

Dochy

  1. Nemá to ani hlavu ani patu. Co znamená „mám jen 250V kabely?“ Co znamená „Video dosahuje jen do 240V“ ?
  2. Pokud video funguje, tak nejspíš funguje. zkontroluj si propojení videa a TV a jestli máš TV správně přepnutou. Pokud zrní, tak ji nejspíš nemáš přepnutou na video signál. Pokud mezi videem a TV používáš na spojení anténní kabel (pokud to vůbec u daného videa lze, kvůli kvalitě se to moc nedoporučuje), pak dost možná nemáš naladěno.
  3. Zkus přehrávač s jinou TV. Zkus jiný přehrávač s tvou TV.
  4. Zkus alespoň v rámci jedné otázky používat jeden nick.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Petr222

Spis napajeci ze site.
To mam jet furt filmy bez reklam nebo co?

Petr222

A jakej film z youtube mam podle tebe stahovat? Willy a kouzelna planeta nebo nepostradatelni 4 nebo nevim co.

elkon

Stahuj si co chceš, je to tvoje věc.

22aa

No furt se mi ladí obraz a píče to do nekonečna TRAC na displeji a nevím co mám dělat to bude ladit celou VHSku.

22aa

A když jsem připojil akai k té samé tv tak funguje i zvuk i obraz. Takže bud to chce vyčistit nebo vyměnit gumy.

Dochy

Nebo vyhodit. Pořád jsi neobjasnil co myslíš těmi 240 a 250V. Vidíš nějakou odezvu na TV? Podle popisu mi to zatím vychází že je ten přehrávač v háji – není schopen najít signál na kazetě… Jo, může to být i mechanika.

22aa

A co mám sledovat bez reklam?
Dá se koupit funkční video do 300 kč v bazaru nějaké to combo (vhs a dvd)?
Děkuji.

Petr222

Mel jsem pravdu. Stacila cistici kazeta a jime vhs. Stejne mam nove vhs video.