led

Váš počítač může být úložištěm dětské pornografie. A nemáte o tom ani tušení, tvrdí pan X.

http://www.su­perrodina.cz/2012/01/­23/pan-x-obhajuje-pedofily/
Je snadné držet dětskou pornografii na svém počítači bez vašeho vlastního vědomí? A jak hodně je virtuální pedofil oproti důvěrnému známému (ne)bezpečný? Jako se tomu bránit?
Doplňuji:
Myslíte, že to je len z Ruska?

Nejlepší odpověď
anonym

Ježiši. Třeba odmítnout od neznámého člověka pomoc který si „chce na týden u vás schovat počítač protože někam jede“. CD nosiče – jestli jsou prázdné a nejde na ně nic nahrát, vyhodit. Udržovat počítač v aktualizovaném stavu, používat antivir a firewall. Zrušit všechny emailové účty, komunikovat přes mobil. Občas zkontrolovat disky pomocí Kaspersky v režimu backup, nikomu nepůjčovat flešky a další média. Od těchto věcí pryč, zvlášť když potřebují uvolnit váš pěkný dům pro někoho jiného. A hlavně blokovat vše na webu co je z Ruska. Ovšem i to nemusí být stopro.

Další odpovědi
Drap

Až z toho běhá mráz po zádech .Ale co s tím ?