Avatar uživatele
Chandler

Váš oblíbený prohlížeč

Jaký používáte internetový prohlížeč ? Většina na IE nadává, já jsem s IE spokojen. Nevidím na IE nic špatného, možná to je i tí, že používám novější verzi a není tam tolik chyb. Za to si nemohu zvyknout na jiný prohlížeče, jak jsou nepřehledné atd.

Jk jste na tom vy ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Mofli před 5036 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
OuSí

já používám Operu… sem sní taky spokojen… akorát mi vadí že některé něci operu nepodporují :(

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Wareg

z 99% Mozilla Firefox, 1% prohlížeč Google Chrome.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
niobe

Mozillu Firefox-je celkem bezpečná…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

nevidet na IE nic spatneho je snadne dokud nejste vyvojar a nenahlédnete pod kapotu 🙂, .. chyby IE nejsou videt z uzivatelskeho pohledu, stejně jako čínská auta vypadají navenek vlastně docela dobře, co na tom že v kritické chvíli airbag nevyletí a auto se skrze špatně navržené deformační zóny sroluje do harmoniky 🙂 …

chyby IE jsou obsazeny v samotnem jadru a vyvojar stranek a webovych aplikaci s nimi bojuje kazdy den.

///

Bezny uzivatel si muze si muze bez hlubsich znalosti kvalitu jednotlivych prohlizecu porovnat z technickeho hlediska zbezne pomoci ACID 1,2,3 testu:

http://en.wiki­pedia.org/wiki/A­cid3
… výsledky tohoto převážně technologického testu jsou přehledně uspořádány zde: http://en.wiki­pedia.org/wiki/A­cid3#Browsers_that_pass
vysledne hodnocení je na stupnici od jedné do sta, internet explorer hledejte pod nazvem jadra „Trident“ s hodnocením pouhých 20b, dlouhodobě velmi zaostavá za ostatními a nikdy nebyl v čele.

na IE je spatne, ze nepodporuje vektorovou grafiku SVG napriklad, chybi podpora canvas, ze podpora html 5 je bidna, css podpora neuplna, javascript velmi pomaly, neexistuje multiplatformnost u ostatnich prohlizecu bezna, moznosti doplnku jsou kvuli zvolenemu rozhranni mnohem mensi nez je tomu u firefoxu napriklad, prohlizec je potencialne velmi nebezpecny (activex) jakkoliv se snazi hesla marketingove kampane tvrdit opak …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vagra

Taky používám IE a je to opravdu o zvyku.Někdy,ale opravdu málokdy, Google Chrome.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
blesk26

ge0rge má o IE naprostou pravdu, také s ním neustále zápasím. Bohužel je na něj potřeba vše odladit.

Já osobně používám Operu. Jedná se podle mého názoru o nejrobustnější prohlížeč. Vše potřebné obsahuje v základní instalaci, takže nainstaluju a jedu … žádné otravné doplňky neustále vyžadující aktualizaci. Že by mě trápilo, že na Opeře některé aplikace nefungují? Už ani nepamatuji, kdy jsem se s tím naposledy setkal, je to celkem vyjímečný jev.

Chrome používám vyjímečně, většinou jen na kontrolu, zda-li v něm web běží jak má. Chrome je rychlý, ale chybí mi v něm nějaké funkce (např. gesta myší), bez toho nemůžu žít :)

Firefox nemám rád – přijde mi pomalý, nepřehledný, sám o sobě nic moc neumí, je potřeba hledat a instalovat doplňky, které mě při každém spuštění otravují s aktualizací (ale jinak jsou doplňky výhoda – je jich mnoho a dá se to hodně rozšířit … ale stejně, kdo to potřebuje?).

Zkrátka zastávám Operu a nedám na ní dopustit. Jen je škoda, že kvůli špatným krokům v minulosti prakticky přenechala všechnu slávu Firefoxu a dnes jí skoro nikdo nezná nebo nepoužívá, protože není tak rozšířená.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ewush

Mozilla Firefox

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mofli

Mozilla 95%, Opera 4%, IE 1%

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
p-e-t

Mozzila firefox urcite mozzila, je bezpečná a rád ji používám. :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet