kolarka

Vadí,že mi při odinstalování Esetu ještě jeho složka zůstala v počítači?

Mám již jiný antivir.Musím tuto složku smazat?

Nejlepší odpověď
anonym

ano to se stává, ale tu složku mazat nemusíte … deinstalační program někdy zapomene vymazat veškerý obsah programové složky v důsledku toho nakonec nevymaže ani ten adresář. Je také možné, že je finální vymazání programové složky naplánváno až na příští start počítače kvůli běžící službě nodu, která bude ukončena až s vypnutím pc.

Není to žádná katastrofa, zda tam zůstane nebo nezůstane takováto skoro prázdná programová složka – nijak to počítač neovlivní, ale pokud vám jde o tu estetiku a často se díváte do programového adresáře 🙂 můžete tuto složku ručně vymazat. Po tomto výmazu ještě pro jistotu zkontrolujte registry systému programem ccleaner – http://www.slu­necnice.cz/sw/ccle­aner/ , aby v nich nezůstal nějaký chybný odkaz

kolarka

Mám již antivir Avast a stále se mi v emailu ukazuje že mi ho chrání Eset. Proč??