anony.M

Vadí rybičkám když mají akvárko hned vedle televize?

Může to rybkám a dalším vodním živočichům nějak ublížit?(To vyzařování z televize.není to plazmová ani LCD,ale ta klasická,star­ší).Díky

Nejlepší odpověď
Hlada

Vyzařování z CRT obrazovky se nešíří do strany. Tam má obrazovka grafitový povlak. Horší by bylo, kdybyste se dívali na americké slátaniny plné ran a výstřelů. Ryby jsou mimořádně citlivé za zvuk. To by jim mohlo vadit.

Další odpovědi
led

Dajte ich ďalej od tv. Sú citlivé na kmitanie obrazu a zvuk.
PS.
Nedovoľte im pozerať akčné filmy, radšej pekné hudobné. To nie je vtip. Je dokázané že vážna hudba dobre pôsobí na všetky živočíchy…