Neonka

Vadí nějak vzrostlému ovocnému stromu, když mu přihrnu ke kmeni zeminu do výšky asi 50 cm ? Důvod – úprava terénu.

Nejlepší odpověď
AnnMary

Ano, určitě mu to vadí, protože se mu může stát, že se mu přes tak vysoko uloženou zeminu nedostane vláha až ke kořenům.

Další odpovědi
salsa verde

Záleží na tom jak dlouho tam zemina bude. Určitě nedoporučuju nechat to takhle na zimu.

hanulka11

Já bych tedy stromy takto nezahrnula . Zeminu použijte jinde , stromy by tím trpěly.