kemo

Uznání hypotéky

Jsem měsíc v pracovní neschopnosti a ještě budu asi 4 měsíce,tedy do července. V srpnu bych si chtěl vzít hypotéku.
Bude to problém s přidělením hypotéky když budu takovou dobu práce neschopen?
Zaměstnavatel musí napsat mé 3 poslední měsíční platy,což asi nebude moc uspokojivá částka…
Nebo se mýlím?

Odpovědi
terry

Zeptej se tam, kde ti budou hypotéku poskytovat. Možná mají pro tyto případy pochopení a interní předpisy.
Záleží na konkrétní bance.

ARIS

Odpověď bude asi složitější.
O jakou částku půjde, zda jste měl někdy problém s nějakým splácením, zda mát stavební spoření …
Jaká bude výše splátek, čím se bude ručit, o jaký typ hypotéky půjde …
Pokud mne trápí podobné otázky mám na to svého člověka.
Pošlete mu dotaz – www.smsporadce­.ic.cz

martin.nedom

Dle mého názoru neuspějete bohužel, zkuste zajít za finančním poradcem. Mohl by něco vymyslet. Finanční poradci se pohybují v nabídkách bank každý den, na rozdíl od nás běžných smrtelníků. Když jsem byl před dvěma lety zařizovat hypotéku tak jsem také řešil finančního poradce. Zkoušel jsem OVB a Partners a vyšlo mi lépe Partners.
Zkuste se podívat na jejich webové stránky http://www.par­tners.cz/cs/pro­dukty/hypoteky/ třeba vám pomůžou a nejen s hypotékou.