bolak

Už si někdy nějakej fotbalista po zápase vyměnil dres s rozhodčím?

Odpovědi
anonym

O tom nevím, ale verbální, fyzické napadení si vyměňují.

ManInBlack

Nikdy jsem to neviděl, myslím si, že i proto, že rozhodčí nemá krabici náhradních trikotů jako hráči…

led

Fotbal, to nie je tá hra, kde dve skupiny „športovo naladených“ ľudí behajú po ihrisku za akousi mičudou a nejaký chlap im stále prekáža a píska do toho? Chápem, keď si oni medzi sebou vymenia dresy, ale s tým upachteným „rušivým rozhodcom“ si meniť dres, to môže už len sebevrah, ktorý obľubuje bitku od nespokojných fanúškov.