Avatar uživatele
zjentek

Už někdo v Česku zavedl cosi jako „Black Book“, anebo je zde tento druh byznysu stále pole neorané?

Máme v ČRdeli nějakou alternativu k émerické (jŮeSÁcké) „Black Book Value“>>>https:/­/www.theautochan­nel.com/news/2019/05/02­/662768-leverages-black-books-most-precise-valuation-resources.html, nebo jsem v té myšlence zase sám a abych si ověřil nějakou cenu jakéhokoli vozu na trhu a to v jakémkoli stavu, tak si musím vytvořit vlastní databázi, tisknout týdně brožury, sesmolit nejlépe appku a všechno to patentovat? Anebo mám i jiné možnosti? (;


Fakt NIKDO? Nikdo z vás by si s adekvátní cenou toho kterého vozu nevěděl v českým bazaru ojetin rady? Čili skutečně byste případný vůz zakoupili tzv. „pocitově“, jak se domnívám? Jako, že „ááá, to mně na naše poměry nepřijde drahý, to si koupím!“ (; Co?

Prý ceny ojetin dosti vzrostou, ale… z jakého/kterého základu? Já tedy rozhodně nevím. Někdo chytrý ví?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Ametyst před 1116 dny Sledovat Nahlásit



Otázka ještě nemá žádnou odpověď.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Schluker

Podívat se kolik podobná auta stojí není tak složitý ne? A co nový auta, tam bys hodnotil cenu jak? Taky každé stojí jinak :)

před 1116 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Ani uživatelka Nassin neví? (; ((;

před 1116 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Finance a podnikání