paul1

Už jste zaseli doma semena pro svou zahrádku?

Manželka už začala s výsevem některých semen do miniskleníčku. První přišly na řadu rajské, včetně divokých. Ještě máme pár balíčků z minulé úrody v mrazáku. Je to chuťovka, mohu doporučit. Divoké rajčata jsou odolnější proti plísním, mají výbornou chuť. Rostliny vyžadují minimální péči. Pěstujeme je z vlastních semen. Postup jak získat semena je uvedený v linku na odkazu „semenaření“.

https://perma­seminka.cz/36-divoka-rajcata

Nejlepší odpověď
elkon

Ano, jako každý rok.

Další odpovědi
Drap

Ano, něco málo už je zaseto. Stejně jako v létech minulých.

Weirdquestio

Není to sice zahrádka, ale kdysi jsem zasadil pecku z citronu a vyrostla mi pěkná rostlinka. Taky jsem ji časem nechal naroubovat. Ale po 4 letech citronovník pošel.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.