Spartaboy

Umí všechny FM transmittery přehrávat hudbu z telefonu s Androidem ze Spotify nebo z jiné streamovací služby?

Mamka má staré autorádio a chce si v autě přehrávat hudbu z mobilu ze Spotify. Dozvěděl jsem se, že k tomu potřebuje FM transmitter a zajímá mě, jestli to umí takto přehrávat všechny tyto transmittery, vůbec tomu nerozumím. Taky mě mate, když je o toho transmitteru napsáno, že funguje s Iphonem, protože nevím, jestli je potom kompatibilní i s ostatními smartphony.

Odpovědi
Muffz

Ano. V podstatě FM transmitterem vytvoříš lokální rádio na určité frekvenci. Na tuto frekvenci pak naladíš jakékoliv rádio / zařízení a bude ti hrát. Co budeš do rádia vysílat je už tvoje věc, rádio to přijme tak i tak.

adam78987

Samozřejmě že ano :) Ale dle mého názoru, pokud chceš investovat do kvalitního zvuku v autě, tak bych bral spíše lepší autorádio, třeba s bluethoot. https://www.2din­.cz/autoradia-s-bluetooth/ :D