Já...

Umí-li vaše TV „obraz v obraze“ (PIP) či „obraz a obraz“ (PAP), ev. „obraz a teletext“ (PAT), využíváte to? Já ano…

Já ANO a vehementně. Už skoro 16let – s tím úmyslem jsem ty TV i kupoval. Ale už se to moc v nabídkách na TV neobjevuje – prý to nebylo moc žádané… Proto mne zajímá názor lidí do věci zasvěcených…

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Přijde mi poněkud schizoidní, sledovat dva
(či více) TV programy současně na jedné obrazovce.

Dneska se rozkol v rodinách sledovačů fotbalu a mýdlových oper řeší dvěma (či více) televizory v domácnosti.

Další odpovědi
Jikra

Tak chytrou TV jsem nikdy neměl a to už jsem jich doma od roku 1954 zažil asi 15 typů.
Myslím si že teď už se bez toho PIP,PAT,PAP obejdu a nějak to s tou obyčejnou 42" doklepu.

Marunka2

Před pár lety se kupovala televize k rodičům manžela. Když ji doma zkoušeli, tak mám dojem že tady ty funkce má. Určitě obraz v obraze si pamatuji, ale 100% to nevyužívají.
My ani televizi nemáme. Sleduje TV přes počítač. Takže tyto funkce jsou u nás taky neoceněny.

pokazdejinak

nikdy jsem PIP na televizi neměla, ale přišlo mi to docela šikovný…

každopádně, když jsme kupovali novou TV, tak to už v nabídce moc nebylo a pan prodavač nám to vysvětlil stejně jako vám, ale navíc dodal, že by k tomu byly stejně potřeba 2 DVB-T tunery a bylo by to moc drahé – což mi přišlo logické