Lotus

U které banky získat finance na zakoupení výrobní haly pro podnikání(truh­lárna) v hodnotě 600 000 kc?

Nejlepší odpověď
Jambalaya

U kterékoli, ale nejlépe u té, kde máte účty a nějakou kladnou historii. Částka 600 tis. není zase tak závratná, aby byly velké problémy.

Další odpovědi
anonym

najedte si na google na půjčky tam je několik nabídek a máte tam vypsané úroky které vám online ihned spočítají,před týdnem si takto vyřizovala půjčku kamarádka

Michálek1245

Jako pokud sháníte peníze na investici do montované výrobní haly, tak bych zkusil tu banku, kde máte doteď účet. Samozřejmě za předpokladu, že tam máte pozitivní historii a nějakou rozumnou bonitu. Na druhou stranu 600 000 Kč není zase tak moc peněz na to, aby vám to nepůjčili. Jen mějte dobře zpracovaný podnikatelský plán. Ten vždycky funguje. :)

malinak812

Pokud máte podnikatelský účet, tak bych asi jako první zkusil oslovit banku, u které ho máte vedený. Myslím si, že to je nejlepší volba. Až v případě, že by vám půjčku na stavbu výrobní haly neposkytli, tak bych začal zvažovat různé možné alternativy. Nicméně si myslím, že u vlastní banky máte asi největší šanci úspěchu, případně i možnost nabídky půjčky s individuálními podmínkami.