fanynek

U DVD recordéru Samsung mi stále běží větrák. ?Musím ho vypínat ze sítě. Je nějaká pomoc?

Odpovědi
Kulpix

Ano, ze sítě ho nevytahovat, nýbrž počkat, až se ochladí vnitřní komponenty na teplotu, jak je třeba. Jestli je ale vadný termistor u termostatu 《https://goo.gl/4wUr­hk》 pak je třeba udělat malý vypínač, na čelní straně přístroje, pro zapnutí a vypnutí. Popřípadě, vyměnit termistor. Pokud je to v záruce, šup do prodejny- a hned reklamovat.

xxx3

ještě by to mohlo být hodně zanesené prachem – to se občas stává třeba u notebooků – takže pomocí by mohlo být i vyčištění.