M-Rock

Tvorba webu a programování v PHP jazyce, jak?

Dobrý den, mohl by mi někdo poradit program v češtině ve kterém mohu vytvořit stránky? na starých offisech to byl front page ale na svých takového nic není. A ještě najít nějaký stručný návod pro html kody. Seznam, jaké sou na co, jak se to zapisuje a tak. A ještě jedna maličkost → elektronickou knihu nejlépe v pdf. lterá by mě naučila programovat PHP jazykem. Díky

Odpovědi
DusanOrlik

I já tám mám své stránky: www.dusanorlik­.webnode.cz a www.dusanorlik-e-shop.webnode.cz
---Tvorba stránek pro firmy,ze zábavy,pro e-shopy

Zdroj: www.webnode.cz