freesty

Trpí rybička, když vyskočí z akvárka a usýchá na koberci? ☹ A proč vlastně vyskočila?? ☹

Nejlepší odpověď
Jsemtady

Rybička když vyskočí z vody tak nemůže dýchat. Jestli si uvědomuje že trpí, to je otázka. Každopádně asi vyskočit nechtěla, spíš si myslela že je někde v rybníku, a že může doplavat dál.

Další odpovědi
poa.li

Myslela si asi, že za podivnou neviditelnou stěnou je další vodní svět… Řekl bych, že zvířata jsou s umíráním smířena, takže pro ně není tak bolestivé, jako pro nás…

Terryle

Možná si chtěla skočit „do vzduchu“, jako lidi skáčou do vody a potápí se… nebo sebou prostě jenom blbě švihla v blbým místě.
Ale myslím, že se určitě trápí – dusí se. I ta rybička určitě cítí nedostatek vzduchu a nějakou bolest. Ale umírání se asi nebojí, jak říká poa-li… zvířata nejspíš berou smrt jinak, přirozeněji než my. I když, co my víme… :o/

Vikičistič

Rybička se asi chtěla podívat na ten podivný svět lidí,který hlavně tady u nás za moc nestojí!!