hanulka11

Trochu osobní dotaz-nač nyní šetříte?

Nejlepší odpověď
anonym

na dlouhý seznam dárků které mé děti už ted určitě píšou ježíškovi

Další odpovědi
BEAES

Já šetřím na moc věcí – na bydlení, pro dětičky, také na dovolenou. Časem bude potřeba i nové auto. A ještě na důchod, no máme co dělat.

bigbít

Na šaty na maturitní ples.

verka

Tento týden přijde možná topenář, tak na něj. V posledních letech bohužel šetřím jen na věci bez kterých se neobejdu, radosti osobní jdou stranou.

anonym

Já nemohu šetřit na nic, z výplaty mi nic nezbývá a docela přežívám… tak snad příští rok…

led

na ročné zúčtovanie, dane, poistky

skorcovaz

U nás se šetří na zimní pneu.. Musíme to stihnout, dokud nebude sněžit.. :)