jennysh

Toshiba-neetbook všechny 3 účty jsou zaheslované,když jdu do nouzového režimu,totéž,u­živatelské jméno ani heslo neznám.

Potřebuju aspoň vědět,jestli nevíte,jak se dostat do biosu potřeboval bych aspoň nahodit nový systém,případně jak to obejít když přes nouzový režim je tam heslo znovu.Je to nastavené na typ školního účtu.Čili zmáčkněte ctrl+alt+del.Děkuji předem.
Doplňuji:
můj není,máte pravdu,ale někdo ho zahodil do popelnice a byl celkem v dobrém stavu.Tak radši si ho vzít než aby byl po smrti.Navíc ten kdo ho tam dal asi ví co dělá,takže to už mění celou situaci.

Nejlepší odpověď
doktorphlox

Co ho zkusit vrátit tomu co heslo zná? Sorry, ale to jak si to napsal mě prostě nutí napsat že ten netbook asi není tvůj :D

Další odpovědi
kapka

Jestli je to bývalý školní počítač, tak zkuste uživ. jméno „host“ a heslo taky „host“. Tak je to v jedné škole, třeba to tady bude taky tak.
Jinak nějakým programem na zjištění hesla nebo jít někam k odborníkovi.

Michal Kole

Nějaký software na lámání hesel je na Hiren's boot CD (http://www.hi­rensbootcd.org)

RomanP

ty jsi mě rozesmál , vyhazuje se všechno možný ale zánovní noťas asi těžko

jednoduše pokud jsi ho nešlohl tak vyndej původní hadr a kup tam nový a máš po problému

elektrikář

Já mám docela zánovní počítač a monitor ze stejného „Tuzexu“ Na chalupě mi na něm řádí vnuci,

Bohuš

Ahoj … doporučuju ti ho dát do servisu aby ti přeinstalovali operační systém :) (např: mironet)

jennysh

Jinak ho našel soused a příšel s tím že ho potřebuje dešifrovat,že ho našli v batohu,takže já nevím co je na tom pravdy,každopádně jsem to vyřešil.Takže děkuji za vaše odpovědi.