zjentek

To nás na MS v hokeji jako proklepali Lotyši, jo? 🤦‍♂️

No kidding? Děkuju.

Nejlepší odpověď
Menous

Jednou to přijít muselo. Nalejme si čistého vína, Lotyši byli lepší.

Další odpovědi
jirka F

No byly Lotyši lepší a rychlejší než my.Ale ještě zatím o nic moc nejde. Až bude čtvrtfinále tak to bude horší.

marci1

Jo, jo. Na góly to bylo to o fous, ale je nutno říci, že byli lepší.
Lotyši nosí květiny před českou ambasádu v Rize. Chtějí zmírnit bolest za porážku od jejich hokejistů:
https://www.spor­t.cz/clanek/ho­kej-ms-lotysi-nosi-kvetiny-pred-ceskou-ambasadu-v-rize-chteji-zmirnit-bolest-za-porazku-od-jejich-hokejistu-4202801
🙂

VaclavZeman

Proto sleduju ženský tenis. Když už to nevyjde, tak se alespoň podívám i na jiné věci než kvalitní míčky mé lvice Petry. Děkuju.