Kubina

textilní fréza jak pracuje?

Dobrý den prosím vás jak pracuje textilní fréza.

Odpovědi
Toruk

Podobně jako holící strojek *** Nejúčinnějším pomocníkem je takzvaný odžmolkovač. Strojek, který vypadá jako malý fén a funguje na baterie nebo elektřinu ze sítě, seženete v galanterii, elektru nebo i v obchodech pro kutily. Cena se pohybuje od 100 do 300 korun podle značky a typu. Při jeho používání si dávejte pozor a příliš na něj netlačte, mohl by vám udělat do oblíbeného svetru dírku.

Zdroj: http://hobby.id­nes.cz/proti-zmolkum-na-obleceni-bojujte-cistou-prackou-i-houbickou-na-nadobi-1m1-/hobby-domov.asp?c=A090902_­150500_hobby-domov_bma