Avatar uživatele
david22

Taky se cítíte cestou od holiče jako znovuzrození?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? mirlin, manon, tom004, bolak před 4173 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
registrovana

spíš jakoby mi vzali kousek ze mě. každým střihem cítím, jak mé vlasy padají na zem a tím padá i kousek mě. je to pro mě vždycky drastický obřad a proto ho absolvuji jen v krajních případech, tedy tehdy kdy mi už pobouřené okolí doporučuje udělat konečně něco s těmi roztřepenými konečky..

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Araxis

Spíš chudší:-D jinak souhlasím.Je to pravda.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
tom004

Já ti ani nevím. Za těch pár metrů z koupelny do kuchyně ty pocity nestíhám. Snad jen ten, že jsem opět přežil 🙂 Nějakých 40 let se mé „znovuzrození“ odehrává právě v té koupelně pod nůžkami manželky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

spíše jako znásilněný…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
manon

Jo, mívám fajn pocit :) Takový šmrncovní :) Zvedne mi to náladu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Ano, cítím, jako vždy znovuzrozený pitomec, který pokaždé naletí na sliby kadeřníka, že ustřihne jen „2 cm konečků“, abych tak přišla opět a stále dokola o minimálně 5 cm délky vlasů.:-(

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

k holici nechodim.mam dlouhe vlasy a kdyz musim zastrihnout,trpim­.smlouvam o kazdem cm,vzdy me presvedci,ze je zastrih nutny.mesic se nemuzu na sebe podivat a komentim svuj priserny zastrih.ehm,mam vlasy do pasu,a vzdy mi je zkrati o 10cm jen proto,ze rok uspesne utikam pred nuzkami.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Conchus

Ne za ta léta, a to chodím jednou měsíčně, jsem si již zvykl

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl