zjentek

Také si momentálně nic nepřejete více, než aby si o třetí místo na MS v hokeji zahráli Švédi společně s Kanadou? 🤭

Doplň.

Uf 🤢, tak se mně splnil sen. Děkuju 😉

Česko + Švýcarsko ve finále MS v hockeyi bude PREMIÉRA! 😃😃😛

Nejlepší odpověď
marci1

Strááášně! Nemají Dostála, ani Sedláka. My to zlato budeme mít, i kdyby čert na koze jezdil!!!
😄 😄 😄

Další odpovědi
da ny

Ne.
Je mi to fuk.
Hokej už mne od Nagana nezajímá, zlato našim přeji 😉

Rokio

Mně je to také jedno, protože hokej mě nezajímá.

zjentek

Daník, a proč? 😃

Mě to taky moc nezajímá, ale… Teď to docela vypadá jako by Česko v hokeji hodně znamenalo, však mrkej na to! 😃😃

Ti Švýcaři s Kanadou… 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️ To je drama, TO JE DRAMA!!! Teď ta dramatická hudba do těch nájezdů 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦­‍♂️🤦‍♂️

da ny

Na MS chybí ruský mančaft 😉
Ale vážně… ony ty kolektivní sporty jsou už hlavně byznys.
Lov lidí, miliony za přestupy, korupce, aféry (hlavně fotbal).
zisky… to už není o sportu :/
To „kouzlo“ hokeje se mi někam vytratilo.