sup

Sůwa napiš mi na email putanero5453@seznam.cz

Nejlepší odpověď
led

takáto osobná výzva patrí do vnútornej pošty.
Nájdite si profil Súwa a kliknite na obálku.

Další odpovědi
Sůwa

Nic už nehledej, píšu 🙂 Sůwa

Děda Louda

Taky se vám vybavuje asociace na písničku S+Š? Ta ale byla o žluvě.

Sůwa

Dědo Loudo, Sůwa byla moje kočička, která vloni doplatila životem na svou neposlušnost. Tak jsem si nechala aspoň její jméno. Zůstal mi ale ještě její bratříček a to je moje láska.

Děda Louda

Kočičky miluju a ony, potvůrky, to neomylně poznají a patřičně toho využívají (nechci říci zneužívají, i když i takové se najdou). A taky si rád hraju s fotkami.
Ta moje odpověď jen chtěla připomenout krásnou písničku dvojice S+Š z dob Semaforu Sup a žluva. Inspirovala mě k tomu nápadná podoba spojení vašich nicků, tedy tvého a tazatelova, i když vlastně nešlo o otázku, ale o volání o pomoc.