Kelt

Stane se něco, když smažu tyto soubory?

Stahuji si na kartu v telefonu hudbu v mp3 a při třídění jsem zjistil, že mám 2 malé soubory s příponou sal a xml. Co se stane, když ty soubory odstraním? Nebude to mít vliv na přehrávání? Děkuji.

Odpovědi
gecco

.sal je soubor nějaké SQL DB (asi nejčastěji jde o procedury)
. xml je pak nejčastěji nějaký ´dokument´ (otevřít jej můžes v browseru nebo Notepadu)
___
Každopádně – na přehrávání hudby by tyto soubory neměly mít sebemenší vliv (no, neuvádíš player)…
😉