vagra

Sport, policie – naše daně

MYSLÍTE SI,ŽE JE SPRÁVNÉ/V DOBĚ KDY CHYBÍ PENÍZE SNAD VŠUDE/ PLATIT Z NAŠICH DANÍ POLICII,KTERÁ DOPROVÁZÍ FOTBALOVÉ FANOUŠKY NA STADION A PAK ZE STADIONU?ASI TO NEBUDE LEVNÁ ZÁLEŽITOST.
KDO BY TO MĚL PLATIT?

Nejlepší odpověď
anonym

Muj nazor je,ze by to meli platit fotbalove kluby,ale zadrhel je take v penezich-zacarovany kruh.

Další odpovědi
panenka

Měli by si to zaplatit poslanci sami.Ale stejně to zase zaplatí z naších vybraných daní tak jako vždycky.