skorcovaz

Spolupracovat s OVB? Kdo jsou jejich partneři?

Nevíte prosím, jestli se mi vyplatí nechat si spravovat finance od OVB? U jakých partnerů můžu čekat, že mi nabídnou smlouvy? Není to náhodou tak, že budou nabízet smlouvy od spol., u kterých mají nejvyšší provizi (Napr. Slavia má pojištění za – plácnu – 999,– Kč, a Kooperativa za 1100,– Kč, ale od Kooperativy mají za sml. více peněz, tak mi doporučí smlouvu od Koop.)?

Nejlepší odpověď
kropitko

http://search­.seznam.cz/?q=Spo­lupr%C3%A1ce+s­+OVB+spolupra­covat&sId=7fg3­uR_BwDuUDFmRsxWz&sou­rceid=top