Kakko

SONY NEX-5R

Je SONY NEX-5R dobrý foťák, nebo by jste doporučili nějaký CANON, nebo NIKON? Budu ho používat pouze na focení dovolené, oslava narozenin, Silvestr atd..

Odpovědi
mosoj

Pokud Ti nevadí jeho tvar a velikost objektivu tak je . Je třeba si uvědomit že to je třída mirorrless která je kvalitativně obrazově výše než kompakty. Canon má ve stejné třídě jeden fotoaparát za cca 19 000 Kč. Nikon se jenom tak tváří. Jeho V 1 má čip jako kompakty.
Pro tvoji potřebu by ale bohatě stačil kompakt.
Doplňuji:
Sony nex5N je cenou někde na 50 % NEx 5 R. Nex 5R se liší pouze tím že má dotykový diosplej.
Ten zmiŇovaný canon nemá interní blesk !!!!!

mosoj

Pokud trváš na této třídě, osobně doporučuji Samsung NX 1000 za 14 500 Kč i s 7" tabletem od Samsungu . Vynikající cena.