urota

snížení důchodového věku

Jak prokázat možnost snížení důchodového věku manželky díky výchově dítěte, které mi bylo po rozvodu v r.1974 svěřeno do péče.Rozvodový rozsudek již nemám a u soudu tento rozsudek byl zkartován. První manželka žije někde v zahraničí a prý již zemřela.Děkuji za jakoukoliv radu. e

Nejlepší odpověď
mosoj

Zajít si na sociálku ( důchodové) tam budou vědět nejlépe co jim bude stačit. Běžně stačí i svědectví druhé osoby pokud se nepodaří dohledat písemný důkaz. Řekl bych že tam budou mít i záznamy týkající se tohoto případu.