zjentek

Skutečně se může člověk ze strachu pomočit?

Nejlepší odpověď
fyziq

ano.. i posrat se může

Další odpovědi
annas

Ano, jak je uvedeno i v jednom článku.

"Žena ztratila kontrolu nad svým tělem během návštěvy strašidelného parku a pomočila se. Park její fotku použil k reklamním účelům. Když to žena zjistila, byla vzteky bez sebe. Nakonec se s parkem dohoda, že fotografii mohou používat.

Žena si strachy „cvrnkla“ do kalhot během návštěvy hororového bludiště CornEvil v zábavním parku Spooker Haunted Attraction Scream na Novém Zélandu. Tato atrakce je tak děsivá, že je zakázaná pro návštěvníky mladší 16 let."
atd.
http://tn.nova­.cz/clanek/zpra­vy/zajimavosti/ze­na-se-strachy-pocurala-strasidelny-park-jeji-fotku-pouzil-v-reklame.html

anonym

Sleduj celý příspěvek : www.youtube.com/wat­ch?v=_NarSfW4jrY a zjistíš, že může!

anonym

Může, ale nemusí, ono totiž záleží taky na tom jaký je kdo bojovník?!

lexx

ano, může…když dobyvatelé Cortéz a Pizarro dorazili do Ameriky tak vypálili na postrach z kvéru do vzduchu a odvážní lovci Indiáni se hrůzou prej pomočili