marci1

Skončí Cristiano Ronaldo v Realu Madrid?

Portugalská hvězda je prý naštvaná, že vydělává méně než Lionel Messi a Neymar, agent už vyjednává s Manchesterem United. Mrzelo by mě to. Co Vy na to?
Obr.: https://pixaba­y.com/cs/fotbal-cristiano-ronaldo-evropa-671358/

Nejlepší odpověď
Malvína

Cristiano Ronaldo je bezpochyby spojen s Realem Madrid. Avšak se přiznám, že nijak extrémně nesleduji fotbalové dění, takže by mě to určitě nemrzelo tolik, jako jeho skalního fanouška. Nicméně škoda by to byla.
Co se týče placení, on se svým jménem a umem chce rozhodně vydělávat nejvíce. Je fenoménem dnešního fotbalu. Madrid si jej zřejmě neváží dostatečně.
Poznámku, že už tak vydělávají horentní sumy, asi do detailu rozepisovat nemusím 🙂 Navíc to nesouvisí s otázkou.

Další odpovědi
Ušel ventil

At klidně skončí ,
je to jenom jeho nenažranost ,
kdyby měl Real v srdci, tak tam zůstane
na co potřebuje miliardu ročně je jeho věc ,
ale tady si asi pěkně honí ego.

mzm

Podle mě je to jenom o penězích.
Řekněte hráčům, že hrát fotbal za Real je čest, a že za to dostanou trojnásobek průměrného platu ve Španělsku a můžou udělat ze stadiónů zahrádkářskou kolonii…