fortin

Server youtube je v Santa Cruz, CA?

Při sledování filmů pro pamětníky od svrchovanecechy a zastavením při načítání mě začalo zajímat kam jsem připojen. Sledování prostředků sítě ukázalo 74.125.99.93. Ten server zvládá připojení celého světa?
Doplňuji:
jojo, podařilo se mě tam uploadovat vysokou kvalitu. Na výběr je ze 4 rozlišení 1080p, 720, 480 a 360. Čím víc se rozšiřuje rychlejší připojení, tím se stává internet pomalejším. I načítání nejnižšího rozlišení při 10M/s mě oni nutí zavřít okno, zatopit a přejít sem na Odpovědi.cz
🙂

Nejlepší odpověď
GangstaHelper

No, zvládá by nebyl ten pravý pojem :D Magoři spustili FullHD a už i předtím jsem zaznamenával problémy, přičemž lidé z US tvrdili, že si vymýšlím.

Ale ano, je možné, aby to zvládal. Ale od toho, co to koupil google se mi zdá, že jim to moc nejde, ale do té doby to zvládal.

Ještě bych dodal, že youtube má samozřejmě rozdělený traffic na různé sektory (a na jedné IP adrese pochopitelně nemusí být jen jeden server)