adnecok

Samovolné vypínání počítače

Po 5 až 10 sec od zapnutí počítače Impact dojde samovolně k vypnutí,zastaví se disk, i větrák a zhasnou všechny kontrolky. Po dalších několika sec. se opět samovolně nastartuje, rozběhne se disk, větrák a to se opakuje několikrát po sobě. Po několika takových jevech se ustálí a běží třeba celý den. Poradíte mě ? Děkuji.

Nejlepší odpověď
kenyrts

Napřed si projeď komp vším možným antibreberkovým softem.
Odkdy ti to dělá ? Nepřehřívá se ti nějaká komponenta ?
Kontrolu RAM a HDD jsi dělal ? Bod obnovení nepomohl ?
Co podezřelé spuštěné procesy ( Start – Spustit – msconfig – Po spuštění ) ?
atd atd atd …

Další odpovědi
Kurzewski

Dělalo mi to několikrát, zpravidla vždy to byl nestabilní nebo slabý zdroj. Pomoci v diagnostice by mohlo například vypojení externí grafiky (pokud je) a testování na onboard katrě.