with.love

s jakou voděodolnou řasenkou máte nejlepší zkušenosti?

vím, že je dobrá od oriflame nebo dermacolu, ale viděla jsem cenově mnohem výhodnější a zajímalo by mě, jestli je některá z těch levných dobrá. Mám na mysli značky jako třeba Gabriella salvete, Catrice, NYC i další (od essence a miss sporty ale moc zázraků nečekám).

Odpovědi
Elly

Já používám od Catrice cosmetics The Giant extreme volume waterproof mascara. Seženeš to normálně v Rossmanu. Vydrží opravdu hodně.. ikdyž, nesmíš si ty oči protírat. Ohledně krásy, tuto řasenku používám i normálně. Mám s ní krásné oči :DD

VenusInFur

Od Miss sporty bych zázraky taky moc nečekala, ale voděodolná verze řasenky All eyes on me je skvělá. Řasy dělá dlouhé a krásně oddělené, ale hlavně vydržela několikahodinovou návštěvu bazénu. Odličování s lepším odličovačem také není žádné drama…