Avatar uživatele
BENYTA

Rozsudek o rozvodu manželství – potřebuji duplikát…

Kolem revoluce jsem se v Chomutově rozvedla, snad rok 1990, a několikerým stěhováním dnes netuším, kde je mu konec…potřebuji jeho duplikát,či opis, tak se ptám, jde ho získat od soudu elektronicky, nebo se musí osobně až do Ch.?
Na matrice mi řekli, že se soudy nejsou propojeni – systém Czech point – ať prý raději hledám, třeba ho najdu…no, nenajdu.
Doplňuji:
Tak již jsem napsala Chomutovskému soudu,ale taky mě napadá, jak si ověří, že to není podvodně vylákané,třeba­......no nebudu to pitvat a počkám…díky za odpověď 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Beny, hanulka11, anonym před 4420 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

BENYTO, poslat žádost e-mailem můžete kvůli urychlení vyřízení, ale určitě po Vás budou chtít žádost podat i písemnou formou včetně ověřeného podpisu. Zajděte tedy na poštu, nechte si na žádosti úředně ověřit podpis a žádost doporučeně pošlete na soud. Pokud nechcete jet kvůli tomu do Chomutova, je toto jediná cesta jak vyřízení duplikátu vyřešit.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

Já bych k soudu napsala mejl , možná budou požadovat nějaký kolek nebo platbu převodem – vše jde určitě vyřídit elektronicky . Určitě ti vyjdou vstříc.
Doplňuji:
zde jsem našla radu od advokáta

jednoduše se obraťte na soud, který rozhodnutí vydal, aby Vám zaslal stejnopis rozsudku s tím, že jste původní ztratila.

Upravil/a: hanulka11

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
hanulka11

jistě budou na tobě chtít datum rozvodu

před 4420 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
BENYTA

Napsala jsem jména manželů,rok narození, své rodné číslo a datum a místo sňatku, tak uvidím…

před 4420 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony