Nela56

Jak mít rovné vlasy bez žehličky?

Dobrý večer, chtěla jsem se zeptat, zda někdo nemáte tip, jak mít rovné vlasy bez neustálého žehlení a ničení vlasů? Mám hrozně jemné vlasy, ze kterých se mi vždy po umytí vytvoří pružiny. Ty nevypadají až tak často, ale hlavu si myju večer (ráno bych to nestihla) a po noci je vždy jeden vlas rovný jeden kudrnaty atd. ://
Taky se mi vlasy hodně mastí večer si je umyju a odpoledne je mám opět mastné, takže si je myju každý den. SLyšela jsem něco o keratinu, ale nevím vůbec, co to je, kolik to stojí a jak to funguje. Budu moc ráda, když mi napíšete vaše rady, tipy a nápady :))

Odpovědi
nyjono

Doma používáme po umytí trochu kokosového oleje a vyfenování rotačním fénem.
Vlasy je potřeba jakoby táhnout.
Tak to dělají kadeřnice. Vlhké vlasy kartáčem při fénování „táhnou“ na velkém kulatém kartáči.
Krom jemnosti záleží také na hustotě a délce vlasů. Naše situace – vlasy celkem husté, délka cca pod lopatky. rozdělíme na třetiny a od spodní čísti postupně vysoušíme.
Celkem cca 20 min.

Doplňuji, dobrý je také arganový olej.

anonym

Tak si to urovnej rukou.

Kikulinka85

No já na ty vlasy používám arganový olej https://www.wol­doshop.cz/bio-arganovy-olej-100ml/ a ten mi vyhovuje maximálně.