abcd_abcd

Rodina, rozvod, atp…

Kuriozni situace: Manzelka se chtela urychlene rozvest. Udelala strasnou komedii prede vsema, atp. Pak probehly 3 stani ohledne vyzivneho. Uz 3 roky platim vysoke vyzivne, bydlim jinde, ale o rozvod stale nepozadala. Byt je ve SJM. Jak toto obdobi ukoncit? Rozvest se chtela ona, takze neminim podavat zadost o rozvod ja. Jak docilit, aby zadost podala?
Doplňuji:
to panenka: hm dekuju, asi se tedy konfrontacnimu dialogu nevyhnu…

to standa: no ja myslim, ze o to prave jde. Rozvest se chci, kdyz poda navrh ona, tak jak to vsem pribuznym a znamym od zacatku prezentovala. Pak by to byla demagogie, jeden se chce rozvest a druhy, ktery z vlastni vule nechce, bude podavat zadost… Ci-li odpoved je, ano, chci se rozvest, ale aby podala zadost ona, tak jak to tvrdila od zacatku, ze to udela…

Nejlepší odpověď
panenka

zkrátka si s ní promluv řekni jí že to byla právě ona která se chtěla rozvést,a že by tě tedy zajímalo kdy ho hodlá podat.že už toho máš plné zuby čekat až se ona rozhodne.a pokud ho ona nepodá že ho tedy podáš ty,že už chceš mít klid.tu žádost při nejhorším budeš muset podat ty pokud ju po domluvě nepodá ona at se už nemusíš trápit.přeji ti hodně štěsti at ti to dobře dopadne

Další odpovědi
standa

Dovolím si odpovědět otázkou: Chcete se rozvést? Pokud ano, tak dejte návrh vy…

Témá přeci není, kdo má podat návrh, ale zda se rozvést či nikoli, ne?

Ale je mi jasné, že se nedá takto ´od stolu´ radit, když vůbec neznám detaily…

kenyrts

tak,že vám jde o princip víc než o rozvod,ale uvědomujete si,že manželka s vámi takto manipuluje,asi vás moc dobře zná a takto jí to náramně vyhovuje.