Avatar uživatele
monky24

Reproduktory-zelený audio port

Dostala jsem nové reproduktory, tak jsem je vyměnila za ty mé staré. Krásně fungovaly, pak jsem vypla pc a poté, co jsem ho druhý den zapla, najednou to nefungovalo. Znovu jsem vše zapojila, vyměnila jsem to tedy za ty staré bedýnky, ale prostě nic. PC mi píše, že nemám nalezeny žádné reproduktory, přitom to svítí, že je to zapnuté a pokud reproduktory zapnu přes mobil, fungují. Je možné, že se mi pokazil zelený audio port? (Je to mimochodem 3,5 jack) Pokud ano, jde to vyměnit/opravit a nebo se musí koupit celý nový pc? Děkuji

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Kamionacka09 před 4276 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Funna

že by se jen tak pokazil konektor jem hodně nepravděpodobné, to spíš zvuková karta má nějaký problém, nebo se vloudila nějaká softwarová chybka do vladače zvukovky…bedny máš zjevně v pořádku.. na nových PC už bývají dva audio výstupy…pokud je máš, můžeš zkusit ten druhý, třeba se sluchátky…možností je víc, ale takhle na dálku se fakt dost blbě radí…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
monky24

Díky. Fakt si nevím rády, ale bedny jsou naprosto v pohodě. Půjdu se poptat do servisu a asi to tam donesu.

před 4276 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Hohny

Podle mě by stačilo poptat se někoho známého, kdo trochu rozumí počítačům. Chyba nejspíš bude někde v softwaru nebo ovladačích zvukové karty. V počítači na liště vám jde normálně regulovat hlasitost?

před 4276 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
monky24

Ne, nejde. Když jsem to chtěla zkusit přes ovládací panely a nastavování zvuku, tam mi to píše, že žádné zvukové zařízení neexistuje.

před 4276 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Hohny

Tak to bych se podíval do bedny pc, jestli náhodou není zvuková karta uvolněna z konektoru základní desky, přece jen když člověk do ní zapojuje a trochu více zabere, může se vypojit. Sázel bych na tohle, ale pokud ne, tak zkuste znova nainstalovat ovladače zvukové karty.

před 4275 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet