Lenka111

Reprák hraje jen částečně

Dobrý den,

Chtěl bych se zeptat, jestli někdo neví, čím by mohlo být to, že výstup z věže hraje na levý reprák na plno a na pravý asi jen na třetinovou hlasitost. Možná ani to né. Mám věž Philips, ale to pravděpodobně není to úplně podstatné. Byl bych rád za každou radu, co s tím ;) Zkoušel jsem repráky přehodit a vše zůstalo stejné. Levá hrála a pravá né :( Předem díky za snahu o odpověď
Doplňuji:
Hlada – Právě přesně špatně. Když bedna, která byla původně napravo a tam nehrála, je zapojená vlevo, tak hraje perfektně. Chyba je jakoby na pravém výstupu z věže.

Jinak díky. Asi půjde na reklamaci

Odpovědi
Hlada

Jestli to chápu správně, tak levá bedna hraje s menší hlasitostí i po připojení k pravému zesilovači. Pak je chyba v bedně. Nejspíš poškozený reproduktor.
Doplňuji:
Takže už je to jasné.

JájsemRaibek

Možná blbá odpověď, ale koukal jsi, jestli máš nastavené zesílení na obou stranách stejné?

praivo

Asi odpálený koncový stupeň zesilovače, totéž se mi stalo u reprosoustavy Genius, shodou okolností také pravý (zadní).
Doplňuji:
Jestli to je v záruce, reklamuj, jestli ne, najdi si v okolí nějakého šikovného elektronika, ať se na to podívá.