Avatar uživatele
verka

Reklamovali jste někdy koupené ovoce, když jste doma zjistili, že jenom dobře vypadá, ale chuť nemá žádnou?

Letos koupené meruňky, broskve i nektarínky byly na vyhození, absolutně bez chuti.Již kupuji vždy jenom jeden kus.

Reklamovali jste někdy ovoce zpět do obchodu, když jste doma zjistili, že jenom dobře vypadá, ale chuť nemá žádnou?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: annas

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, lejdy.můn před 3166 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ten který je

Ne,to bych musel reklamovat vše.:-)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
jmhad

Chuť reklamovat nelze – . Poškození, hnilobu a pod ano, ale chuť ne, Důvod je jednoduchý – 1. každý máme jinou 2. Vlastnosti /ovoce/ se mění v souvislosti s časem a prodejce může tvrdit, že v době prodeje to bylo OK a není prakticky možné rozhodnout spor mezi zákazníkem a prodejcem v případě, že každý tvrdí něco jiného. 3. Mohla již být poskytnuta sleva /v současné době mají např.všichni slevu na nektarinky/

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
lejdy.můn

Před pár týdny jsem na netu narazila na článek týkající se právě reklamace běžných položek nákupu. Zírala jsem na to jako blázen a nějak se mi nechce věřit, že to v praxi opravdu funguje.
http://zpravy­.aktualne.cz/fi­nance/nakupova­ni/nakup-muzete-vratit-bez-udani-duvodu-ted-uz-i-v-albertu/r~838f004­2145011e59db2002590604f2­e/

Každopádně pokud takovou službu řetězce opravdu nabízí, měla by se vztahovat i na vrácení z důvodu nevyhovující (žádné) chuti výrobku. Když jde vrátit i načatý sprcháč, ke kterýmu si přece můžu před nákupem přičichnout a zjistit tak, jestli mi vůně bude vyhovovat, nebo nebude…?

No ale zkus to v praxi… Tipuju, že jestli s tebou od pokladny nevyběhnou hned, vyfasuješ štos lejster k vyplnění, měsíc budeš čekat na vyrozumění, že tvá reklamace byla přijata k posouzení, další měsíc na verdikt reklamačmí komise,.. zkrátka klasická byrokratická anabáze, známe to jistě všichni. 🙂
Ale pokud na to máš nervy a sílu, směle do toho – když dáš podnět k reklamaci ještě dnes, do Vánoc se to třeba stihne vyřídit ku tvé spokojenosti. A aspoň bude víc korunek na dárky 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gecco

Ne…
😉
Po zkušenostech počítám s tím, že ovoce ze super/hyper je bez chuti – a nekupuju je…
😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

pokud to není 10 kg nemá význam se s tím zlobit, lépe hodím vrabcům a myším do křoví

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arachis

nejde náhodou o meloun? To, že je bledý a bez chuti -bohužel. Ale pokud už je nakyslý tak ano,mi ho alespoň v kaufu vyměnili.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Nakupování