Viktorie II.

Provokuje ČT tím, že vysílá ruský film?

https://tv.sez­nam.cz/program/33993900

Odpovědi
Drap

ne

hapiky

Tři roky po válce hlásá tlampač, že přijede pojízdné kino. Budou hrát švédský sexuální film „Baba dala vojákovy“. Den před promítáním se ozve z tlampače: Nebude to švédský film, ale sovětský film, nebude to sexuální film, ale sentimentální, nebude se jmenovat baba dala vojákovi, ale balada o vojákovi.

Kepler

TV si je zřejmě vědoma, že filmy tam netočí vláda, ale filmaři, kteří nemají s Putinem nic společného. Kdyby jenom filmy, jedna TV (nepamatuji si která) uvádí celý seriál o různých záhadách. Tam jsou takové hovadiny, že nevím, jestli se mám smát nebo brečet.

zjentek

Neruš už to běží úpa to hltám!