Anizbor

Mám si pořídit napařovací žehličku, nebo parní generátor, jaké jsou výhody a nevýhody jmenovaných spotřebičů?

Prosím vás o radu, mám si pořídit napařovací žehličku,nebo parní generátor? Jaké jsou výhody a nevýhody každé z nich? Léta mi napařovací žehlička složila,pořizují si novou,je už teď lepší pořídit si už parní generátor,nebo zase napařovací žehličku?
Prosím o radu,děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
Drap

Generátor má větší množství vody, velmi dobře napařuje . Je vhodný zvláště pro delší žehlení ve vysoké kvalitě. Oproti tomu, napařovací žehlička je vhodná pro rychlé, krátké přežehlení a žehlení. Osobně bych volil generátor.