mako

prosím,proč se mi zobrazuje i dole v liště Registry Mechanic, vykřížkují ,objeví se to znovu.Děkují

počítač
Doplňuji:
je to v cizím jazyce a nebude to počítečem

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Zde je návod na opravu:
http://www.hd­.cz/sluzby/ne­mocny_pocitac­.gif

Další odpovědi
roxy52

Asi žádá o gruntování.Re­gistry Mechanic je pokročilý nástroj pro vyčištění, opravu a celkovou optimalizaci systémového registru. Díky vlastnímu skenovacímu algoritmu program snadno a rychle vyhledává neplatné či chybně zadané položky a před jejich opravou, případně smazáním, provádí samozřejmě zálohu registru.