program proti hackerum

je nejaky proti hackerum nejaky program?potřebuju to nutne vedet jeden kluk 15 lety mi vyhrožuje že mi znici pc že je pry hacker mam strach poradte prosim

Nejlepší odpověď
Dandi

Je dobré používat nějaký firewall. Doporučuji http://www.sta­huj.centrum.cz/in­ternet_a_site/bez­pecnost/proxy_a_fi­rewall/zonealar­m/ Ochrání tě před útoky zvenčí.

Další odpovědi
elendsi

Aktualizovaný antivirový program a firewall by dnes snad už měl být naprostou samozřejmostí u každého PC připjeného k internetu.. A na výhružky tohoto tipu nedej, jen se chvástá a skutek utek. Opravdový hacker o sobě nikdy takto mluvit nebude a už vůbec ne takto nesmyslně vyhrožovat. Dodržuj základní zásady práce s PC a nemůže se ti nic zlého stát.. 🙂

Attack-design

před opravdu dobrým hackerem se stejně neschováš ovšem pochybuju že 15 letý cucák tohle dokáže