Lukáš Ondriš

Prodává některé elektro v současné době tento notebook?

(název popisu) Popř podobně výkonný za stejnou cenu.
Asus X550VB-XO016H
Edit: cena je 15tisíc

Nejlepší odpověď
cochee

Ono je těžké mluvit o ceně, když ji neznáme. Žádný kšeft, který noťas přestane nabízet, tak už neuvádí jeho cenu. Jinak na tom notesu nic závratného nevidím: standardní až podstandardní RAM 2 GiB, podstandardní 750 GiB disk, optická mechanika již mnohdy z dnešních notebooků mizí, standardní širokoúhlý 15,6'' LCD se standardním rozlišením a matným povrchem, mírně zastaralá generace procesoru core i5 (kvůli použitému jádru), standardně cpané Win 8.1, jen v grafice se zpaměti neorientuju, ale tipnu si, že se taky neliší nijak výjimečně od standardů s dedikovanou grafikou. Takže překvapivá by byla snad jen ta cena, která zůstane utajena… Použij odkaz níže v Zdroji a na stránce kousek níže od vrchu „Doporučujeme Vám tyto podobné produkty:“. Cenu víš ty, podobně drahý anebo stejně drahý notebook dnes bude mít zcela jistě úspornější procesor stejné třídy, více RAM a větší harddisk.

Edit: Aha, no tak jsem na Heurece vyklikal ty parametry včetně ceny a vyplivlo mi to asi 4 ASUSy, tak si je obkoukni, doufám, že ten link je funkční: http://notebo­oky.heureka.cz/f:p:578;­2111:25238;3146:8619;210­7:209127;2109:579;2124:1­139104;18185:807244;2110­:625;15152:1;17792:1/

A jak jsem říkal, více RAM, větší disk a novější generace i5.

Zdroj: http://notebo­oky.heureka.cz/a­sus-x550vb-xo016h/

Lukáš Ondriš

Moc děkuji,přesně tohle jsem hledal.

cochee

Prosím. Ale, vidíš, mrkni se na ten systém vyhledávání na Heuréce, přesně na tohle se hodí. Dáš si kategorii notebooky, naklikáš si požadované parametry a vyplivne ti to výsledek. Našel by sis to i sám.