Avatar uživatele
OuSí

Prodání PC?

Co se vyplatí víc... Prodat PC v celku nebo na součástky? Z čeho bude víc peněz? A co se líp prodá ? Diky za odpovedi...

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3914 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

Nejen že je to zdlouhavé, ale zbyde ti i plno věcí které se samostatně neprodají, protože nemají žádnou cenu. Některé díly ani samostatně nejdou prodat, protože pasují jen do toho daného počítače.
ale jak je zde popsáno, čím dřív tím líp. ceny jdou strašně rychle dolu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

jsem přesvědčený,že prodej jako celku se prodá lépe,co se vyplatí,ani jedno,ale jako celek to bude rychlejší,ty ceny PC jdou tak strašně dolu,že dva roky v IT je jako pravěk.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Wareg

Rozhodně bych pc prodal jako celek, protože prodávat je na díly je příšerně zdlouhavá činnost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SinceX

Mojí radou je prodat PC v celku, dostanete prodate komplet, kdyby chtěl dotyčný RAM-ku, tak si jí kdykoliv může koupit v obchodě, a pokud by někdo chtěl PC-čko a nemá zrovna peníze, tak pro něho by byla lepší nabídka koupě v celku..a pro Vás je větší poptávka :))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kaasik

jo je lepsi ho prodat v celku
ale za mensi castku penez nes kdys ho prodate na internetove aukci tak za ten pocitac dostanete vic na dili nes v celku v celku ho treba prodate za 3 tisice ale na dily za nej dowstanete 4tisice uplne s prehledem vim o tom sam svoje takle sem prodal 2 pc jeden v celku a jeden na dily za ten na dily sem dostal o 2 tisice vice verte mi a ta cena ne ze klesa ale stoupa prave je to drazsi a lidi si raci koupi opotrebovane za 500 nez nove za 700 kc

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet