OuSí

Prodání PC?

Co se vyplatí víc… Prodat PC v celku nebo na součástky? Z čeho bude víc peněz? A co se líp prodá ? Diky za odpovedi…

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Nejen že je to zdlouhavé, ale zbyde ti i plno věcí které se samostatně neprodají, protože nemají žádnou cenu. Některé díly ani samostatně nejdou prodat, protože pasují jen do toho daného počítače.
ale jak je zde popsáno, čím dřív tím líp. ceny jdou strašně rychle dolu.

Další odpovědi
anonym

jsem přesvědčený,že prodej jako celku se prodá lépe,co se vyplatí,ani jedno,ale jako celek to bude rychlejší,ty ceny PC jdou tak strašně dolu,že dva roky v IT je jako pravěk.

Wareg

Rozhodně bych pc prodal jako celek, protože prodávat je na díly je příšerně zdlouhavá činnost.

SinceX

Mojí radou je prodat PC v celku, dostanete prodate komplet, kdyby chtěl dotyčný RAM-ku, tak si jí kdykoliv může koupit v obchodě, a pokud by někdo chtěl PC-čko a nemá zrovna peníze, tak pro něho by byla lepší nabídka koupě v celku..a pro Vás je větší poptávka :))

kaasik

jo je lepsi ho prodat v celku
ale za mensi castku penez nes kdys ho prodate na internetove aukci tak za ten pocitac dostanete vic na dili nes v celku v celku ho treba prodate za 3 tisice ale na dily za nej dowstanete 4tisice uplne s prehledem vim o tom sam svoje takle sem prodal 2 pc jeden v celku a jeden na dily za ten na dily sem dostal o 2 tisice vice verte mi a ta cena ne ze klesa ale stoupa prave je to drazsi a lidi si raci koupi opotrebovane za 500 nez nove za 700 kc